Rynek pierwotny
Rynek wtórny
Kredyt na lokal usługowy Warszawa

Doradztwo kredytowe w Warszawie

Czy warto współpracować z doradcą kredytowym? Jakie konkretne korzyści można odnieść z takiej współpracy? Jako doświadczony doradca kredytowy z ponad 8-letnim doświadczeniem nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że współpraca z niezależnym ekspertem przynosi Klientom realne korzyści. Jakie korzyści zyskują moi Klienci? Poniżej przedstawię kilka w mojej opinii najważniejszych:

1. Możliwość skorzystania z praktycznej wiedzy eksperckiej, bardzo często to wiedza i doświadczenie doradcy kredytowego decydują ostatecznie o sukcesie Klienta.

2. Szybki dostęp do ofert kredytowych z wszystkich działających w Polsce banków w jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.

3. Kompleksową obsługę doradczą obejmującą profesjonalną pomoc na każdym etapie organizowania finansowania jak również serwis w przyszłości.

4. Indywidualne podejście do każdej sprawy, silne ukierunkowanie na cel jakim jest znalezienie najlepszego rowiązania dla Klienta i sfinansowanie transakcji.

5. Negocjowanie indywidalnej oferty cenowej kredytu, dzięki świetnym kontaktom, doskonałej znajomości ofert banków, bankowych procedur i polityk kredytowych.

6. Pomoc dla os. fizycznych jest zawsze bezpłatna, w przypadku firm opłaty zdarzają się niezwykle rzadko, ewentualne koszty są określane już na początku współpracy.

7. W swojej pracy na pierwszym miejscu zawsze stawiam dobro moich Klientów, dzięki czemu większość moich nowych Klientów to osoby z polecenia.

Zachęcam do kontaktu pod numerem tel. 792 079 175, do umówienia się na bezpłatne spotkanie, w trakcie którego będę mógł przeprowadzić analizę finansową i określić Państwa sytuację. Pracuję głównie na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej, mam jednak Klientów z całej Polski.

Przed podjęciem ważnej decyzji finansowej warto zapoznać się z najlepszymi ofertami, poznać wszystkie dostępne rozwiązania oraz ich wady i zalety. Zapraszam Państwa do współpracy i do grona moich zadowolonych Klientów.

Niezależny doradca kredytowy z Warszawy
Zakup lokalu usługowego a prawo i podatki
Lokale użytkowe na sprzedaż
© Copyright 2015 www.KredytNaLokalUzytkowy.pl

Serwis Kredyt na lokal użytkowy jest kompendium wiedzy na temat finansowania zakupów lokali użytkowych stworzonym w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenia eksperta w dziedzinie kredytowania nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Serwis powstał z myślą o osobach fizycznych zainteresowanych zainwestowaniem w zakup lokalu usługowego na wynajem oraz przedsiębiorcach pragnących nabyć lokal użytkowy na potrzeby swojej działalności gospodarczej. Za pośrednictwem serwisu użytkownicy mają możliwość skontaktować się z niezależnym doradcą kredytowym z Warszawy, który odpowie na wszystkie pytania związane z samym kredytem oraz innymi kwestiami np. formalnymi związanymi z tego typu transakcją. Serwis KredytNaLokalUzytkowy.pl jest własnością niezależnego doradcy finansowego, specjalisty ds. kredytów hipotecznych Michała Fastyna pracującego w Warszawie i w dużych miastach całej Polski (m.in. w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu).

Menu serwisu:     Mapa strony     Polecane serwisy     Regulamin     Współpraca