Rynek pierwotny
Rynek wtórny
Kredyt na lokal usługowy Warszawa

Kredyt na zakup lokalu użytkowego dla osoby fizycznej

Szczegóły oferty kredytowej dla osób fizycznych:
- niskie oprocentowanie,
- minimalny wkład własny od 20%,
- okres kredytowania do 25 lat (300 miesięcy),
- możliwość nadpłat kapitału kredytu bez prowizji od 1 dnia,
- akceptacja dochodów z różnych źródeł, np. uzyskiwanych z tytułu umów zlecenie czy umów o dzieło oraz dochodów z wynajmu (nawet już po 3 miesiącach),
- korzystne warunki liczenia zdolności kredytowej,
- w przypadku kredytów dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą istnieje także możliwość wrzucania w koszty działalności odsetek od kredytu, a w przypadku zakupu lokalu na rynku pierwotnym dodatkowo odliczenia 23% podatku VAT (przedsiębiorca musi być VATowcem),
- możliwość skredytowania kosztów wykończenia lokalu ze stanu deweloperskiego i remontu lokalu nabywanego na rynków wtórnym.

W ramach współpracy oferuję moim Klientom dodatkowo m.in.:
- negocjacje indywidualnych warunków cenowych kredytu hipotecznego,
- kompleksowe doradztwo i pomoc ekspercką na każdym etapie ubiegania się o kredyt oraz serwis w przyszłości,
- pomoc przy przygotowywaniu kosztorysu prac wykończeniowych lokalu.

Więcej na temat korzyści ze współpracy z niezależnym doradcą kredytowym przeczytasz tutaj.

Interesuje Cię kredyt na lokal użytkowy dla osoby fizycznej? Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie w sprawie finansowania zakupu lokalu użytkowego. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia niezależnego eksperta ds. kredytów.

niezależny doradca kredytowy Michał Fastyn, tel. 792 079 175

Niezależny doradca kredytowy z Warszawy
Zakup lokalu usługowego a prawo i podatki
Lokale użytkowe na sprzedaż
© Copyright 2015 www.KredytNaLokalUzytkowy.pl

Serwis Kredyt na lokal użytkowy jest kompendium wiedzy na temat finansowania zakupów lokali użytkowych stworzonym w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenia eksperta w dziedzinie kredytowania nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Serwis powstał z myślą o osobach fizycznych zainteresowanych zainwestowaniem w zakup lokalu usługowego na wynajem oraz przedsiębiorcach pragnących nabyć lokal użytkowy na potrzeby swojej działalności gospodarczej. Za pośrednictwem serwisu użytkownicy mają możliwość skontaktować się z niezależnym doradcą kredytowym z Warszawy, który odpowie na wszystkie pytania związane z samym kredytem oraz innymi kwestiami np. formalnymi związanymi z tego typu transakcją. Serwis KredytNaLokalUzytkowy.pl jest własnością niezależnego doradcy finansowego, specjalisty ds. kredytów hipotecznych Michała Fastyna pracującego w Warszawie i w dużych miastach całej Polski (m.in. w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu).

Menu serwisu:     Mapa strony     Polecane serwisy     Regulamin     Współpraca