Rynek pierwotny
Rynek wtórny
Kredyt na lokal usługowy Warszawa

Lokale użytkowe w Warszawie

Szukasz lokalu użytkowego dla Twojej firmy w Warszawie lub jej okolicach? A może chcesz zainwestować w zakup nieruchomości komercyjnej w Warszawie i szukasz lokalu usługowego pod wynajem? Już dziś skontaktuj się ze mną! Wspólnie z moimi Partnerami z branży nieruchomości doskonale znającymi warszawski rynek pomogę Ci znaleźć lokal użytkowy w odpowiedniej lokalizacji, idealnie spełniający Twoje oczekiwania i optymalny pod kątem jego przeznaczenia. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie realizowania zakupu.

Atrakcyjne lokale użytkowe z rynku pierwotnego i rynku wtórnego znajdziesz również w nowym serwisie internetowym Lokale użytkowe Warszawa dostępnym pod adresem lokaleuzytkowe.Warszawa.pl.

Lokal użytkowy Warszawa

Niezależny doradca kredytowy z Warszawy
Zakup lokalu usługowego a prawo i podatki
Lokale użytkowe na sprzedaż
© Copyright 2015 www.KredytNaLokalUzytkowy.pl

Serwis Kredyt na lokal użytkowy jest kompendium wiedzy na temat finansowania zakupów lokali użytkowych stworzonym w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenia eksperta w dziedzinie kredytowania nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Serwis powstał z myślą o osobach fizycznych zainteresowanych zainwestowaniem w zakup lokalu usługowego na wynajem oraz przedsiębiorcach pragnących nabyć lokal użytkowy na potrzeby swojej działalności gospodarczej. Za pośrednictwem serwisu użytkownicy mają możliwość skontaktować się z niezależnym doradcą kredytowym z Warszawy, który odpowie na wszystkie pytania związane z samym kredytem oraz innymi kwestiami np. formalnymi związanymi z tego typu transakcją. Serwis KredytNaLokalUzytkowy.pl jest własnością niezależnego doradcy finansowego, specjalisty ds. kredytów hipotecznych Michała Fastyna pracującego w Warszawie i w dużych miastach całej Polski (m.in. w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu).

Menu serwisu:     Mapa strony     Polecane serwisy     Regulamin     Współpraca